top of page

BME ENERJİ

Sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir enerji teknolojileri üretiyoruz.

BİZ KİMİZ?

AdobeStock_173009048.jpeg

Gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir dünya bırakabilme umudu, küresel seviyede sürdürülebilir kalkınma amacını gütmemizdeki en önemli etken haline gelmiştir. Bu doğrultuda, faaliyetlerimizi bütün dünyaya yaymak amacıyla İngiltere başta olmak üzere, kıta Avrupası'nda da faaliyet göstermeye başladık. Çalışanlarımızla birlikte daha yeşil ve temiz bir dünya için çıktığımız bu yolda hep birlikte büyüme hedeflerimizi sürdürülebilir bir şekilde devam ettireceğiz.

BME ENERJİ olarak, sürdürülebilir bir dünyanın inşasında, yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik temini ve karbon sıfır politikası doğrultusunda çözümler sunuyoruz. 
10 yılı aşan deneyimimizle iş ortaklarımıza mühendislik, proje geliştirme ve bakım hizmetleri sunarken yaşadığımız çevrenin temiz kaynaklarının üretimde kullanarak sürdürülebilirliğin geleceğimiz için önemini tekrar vurguluyoruz.
Hareket noktamızı Yenilenebilir Enerji alanında faaliyet gösteren mühendislik ve yatırım şirketi olarak konumlandırıyoruz. 

Yenilenebilir enerji kurulu gücünde, son 10 yılda ülkemizin göstermiş olduğu kıymetli çabalar, bütün dünyanın üstün bir çaba sarf ettiği “karbon sıfır” politikasıyla doğrudan örtüşmektedir. 

 

Bu doğrultuda, üstlenmiş olduğumuz misyon gereği, yenilenebilir enerjinin hemen hemen her kolunda faaliyet göstermeyi, BME Enerji olarak amaç edinmiş bulunmaktayız. Güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, hidroelektrik ve biyokütle santrallerinin anahtar teslim  mühendislik faaliyetlerinin yanı sıra, bu alanlarda yatırım motivasyonumuz her geçen gün artmaktadır. 


Gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir dünya bırakabilme umudu, küresel seviyede sürdürülebilir kalkınma amacını gütmemizdeki en önemli etken haline gelmiştir. Bu doğrultuda, faaliyetlerimizi bütün dünyaya yaymak amacıyla İngiltere başta olmak üzere, kıta Avrupası'nda da faaliyet göstermeye başladık. 
Çalışanlarımızla birlikte daha yeşil ve temiz bir dünya için çıktığımız bu yolda hep birlikte büyüme hedeflerimizi sürdürülebilir bir şekilde devam ettireceğiz.

MURAT HUMARTAŞ

GENEL MÜDÜR - KURUCU ORTAK

UZMAN KADRO

10+ YIL DENEYİM

30+ PROJE

ORTAKLIKLAR

ŞUBELER

Çalışanlarımızla birlikte daha akıllı, daha yeşil ve daha temiz endüstriyel çözümler sunmayı planlayarak çıktığımız bu yolda yatırımcılarımızdan, çalışanlarımızdan ve ortaklarımızdan güç alarak büyümeye devam edeceğiz.

Yenilenebilir enerji alanında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olmak için vizyonumuz; mühendislik çözümlerine bağlı kalarak, yatırımcılarımıza

en iyi hizmeti verecek bir şirket kültürü oluşturmaktır.

vision-1.png

VİZYONUMUZ

PNG-IMG.png

Enerji sektöründe etki yaratan büyümeyi farklılaşarak gerçekleştirmek, paydaş değerlerini gözeterek sürekli kurumsal gelişimi sağlamak, yerli üretime katkı sağlayarak ekonomik kalkınmaya destek olmak, yeşil bir gelecek hedefiyle dünya için değer üretmek.

mission-1.png

MİSYONUMUZ

PNG-IMG.png

Standartlarımız ve çalışma ilkelerimiz sayesinde,  teknoloji ve mühendislik bilimi ışığında ilerleyerek, tüm faaliyetlerimizde, devletimize, yatırımcılarımıza, çalışanlarımıza, ortaklarımıza, alt ve yan sanayiye daima dürüst davranarak güven ilkemizi her zaman ön planda tutmak için çalışmaktayız.

values-1.png

DEĞERLERİMİZ

PNG-IMG.png
bottom of page