top of page
AdobeStock_331980112.jpeg

BME ENERJİ

Sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir enerji teknolojileri üretiyoruz.

KURUMSAL

Akılcı ve temiz yollarla üretilmiş enerji, akıllı ve yeşil bir geleceğin anahtarıdır. BME ENERJİ , yeni teknolojileri ve esnek sistemleri ile yatırımcılarına güvenli, güvenilir ve düşük maliyetli elektriğe erişmek için çözümler sunmaktadır.

iş görüşmesi

Bu doğrultuda kaliteli, ekonomik, teknolojik, sürdürülebilir ve çevre dostu projeler geliştirerek tamamladığımız başarılı çalışmalarla kısa sürede sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile konularında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek  daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen uzman kadrosu ile  yatırımcı memnuniyetini ilke edinmiş çağdaş bir kuruluştur.

 

İşverenin ihtiyaçlarını, mesleki etik değerlere sadık kalarak, yüksek kalitede, gereken hızla en düşük maliyetle karşılamayı amaç edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana her zaman mühendislik gerçeklerine, tekniğe ve bilime uygun hizmetler üretmiş ve değerli çözüm ortaklarının kullanımına sunmuştur.

BME ENERJİ 

PROJE KATALOĞU

BME ENERJİ

KURUMSAL KATALOĞU

bottom of page